IP: 3.88.161.108 Login - Register

17.09.2018 року у Пулинському районі створили ще один дитячий будинок сімейного типу (ДБСТ). Сюди влаштували на виховання та спільне проживання дітей, позбавлених батьківського піклування. Служба у справах дітей райдержадміністрації повідомляє, що в Пулинському районі функціонує 3 дитячих будинки сімейного типу та 11 прийомних сімей, в яких виховують та проживають 43 дитини-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Ще одна прийомна сім'я пройшла курс підготовки потенційних кандидатів у прийомні батьки та готова до влаштування дітей. На даний час на первинному обліку служби у справах дітей райдержадміністрації перебуває 130 дітей. З них 90 дітей виховується в сім’ях опікунів, 29 дітей – в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, 2 дітей – тимчасово влаштовані в сім’ї родичів, 7 дітей – в державних закладах, 2 дитини навчаються на повному державному утриманні в професійно-технічних навчальних закладах. Таким чином сімейними формами виховання охоплено близько 93 % дітей.

Отже, якщо Ви живете в Пулинському районі, Ваше серце наповнює любов до дітей та Ви бажаєте, щоб Ваш дім наповнився дитячим щебетом, маєте бажання взяти у свій дім на виховання дитину-сироту чи дитину, позбавлену батьківського піклування, дарувати їй свою батьківську любов та турботу, створити для неї дійсно справжню родину – звертайтесь до служби у справах дітей райдержадміністрації за адресою: вул. Шевченка,104 тел. 3 - 16-52 адже, чужими діти не бувають! 

Народні прикмети

21 квітня вшановується пам'ять святих апостолів Іродиона, Агава, Руфа, Асигкрита, Флегонта, Єрма. У народі цей день називали Родион Виверни Голоблі, Родион Льодолом, Ревучі води. Наші пращури примітили: якщо схід на Руфу ясний, то літо буде хорошим, якщо похмуро, то літо буде поганим, а якщо туманно - бути влітку негоді, якщо буде теплий вечір і тиха ніч, літо буде спекотним і сухим.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено