IP: 18.212.206.217 Login - Register

17.09.2018 року у Пулинському районі створили ще один дитячий будинок сімейного типу (ДБСТ). Сюди влаштували на виховання та спільне проживання дітей, позбавлених батьківського піклування. Служба у справах дітей райдержадміністрації повідомляє, що в Пулинському районі функціонує 3 дитячих будинки сімейного типу та 11 прийомних сімей, в яких виховують та проживають 43 дитини-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Ще одна прийомна сім'я пройшла курс підготовки потенційних кандидатів у прийомні батьки та готова до влаштування дітей. На даний час на первинному обліку служби у справах дітей райдержадміністрації перебуває 130 дітей. З них 90 дітей виховується в сім’ях опікунів, 29 дітей – в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, 2 дітей – тимчасово влаштовані в сім’ї родичів, 7 дітей – в державних закладах, 2 дитини навчаються на повному державному утриманні в професійно-технічних навчальних закладах. Таким чином сімейними формами виховання охоплено близько 93 % дітей.

Отже, якщо Ви живете в Пулинському районі, Ваше серце наповнює любов до дітей та Ви бажаєте, щоб Ваш дім наповнився дитячим щебетом, маєте бажання взяти у свій дім на виховання дитину-сироту чи дитину, позбавлену батьківського піклування, дарувати їй свою батьківську любов та турботу, створити для неї дійсно справжню родину – звертайтесь до служби у справах дітей райдержадміністрації за адресою: вул. Шевченка,104 тел. 3 - 16-52 адже, чужими діти не бувають! 

Народні прикмети

18 лютого відзначається день пам’яті святої Агафії. Її також називали “поминальницею”, тому що цього дня було прийнято згадувати пращурів. Ще цю святу величали Корівницею, оскільки вона “корів оберігає від хвороб”. Наші пращури помітили, якщо цього дня мороз, то весна буде привітною, а літо — сухим і спекотним.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено