IP: 18.212.206.217 Login - Register

У період з 16 липня по 16 серпня 2018 року на території держави проводяться цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Мопед» спрямовані на виявлення та затримання викрадених мототранспортних засобів, профілактику порушень правил дорожнього руху водіями мототранспорту. Поліцейськими секторів реагування патрульної поліції Пулинського відділення поліції в межах зазначеної операції проводяться відповідні профілактичні та адміністративні заходи.

Так, впродовж першого тижня вказаної операції Пулинськими патрульними поліцейськими проведено близько 70 профілактичних бесід з водіями мототранспортних засобів щодо дотримання Правил дорожнього руху України. Поряд з цим, виявлено 33 адміністративні правопорушення вчинені водіями мопедів та мотоциклів. Зокрема, найпоширенішими з них є керування водіями без посвідчення водія або реєстраційних документів, незареєстрованим мототранспортом та без мотошолома. На жаль, виявляються випадки також керування в стані алкогольного сп’яніння. До винних водіїв застосовуються штрафи у розмірі від 51 до 510 гривень, в окремих випадках матеріали направляються на розгляд суду.

Звертаємось до водіїв мопедів, мотоциклів та прирівняних до них транспортних засобів суворо дотримуватись Правил дорожнього руху, в першу чергу, під час керування мототранспортом мати при собі посвідчення водія, реєстраційні документи, поліс страхування, а також користуватися мотошоломом та не перевозити пасажирів без нього. Крім того, нагадуємо, що мототранспорт, в т.ч. з об’ємом двигуна до 50 куб.см., підлягає обов’язковій державній реєстрації в відповідних сервісних центрах.

Окремо, звертаємось до батьків, з проханням не дозволяти керувати мототранспортом своїм дітям, без законних на те підстав. Не рідко діти не знають елементарних Правил дорожнього руху, мають слабкі навики керування, що в свою чергу може призвести до трагічних випадків. У випадку недотримання вимог законодавства підлітки, які досягли 16-річного віку нестимуть особисту адміністративну відповідальність, а щодо молодших – нестимуть відповідальність їх батьки.

Сектор реагування патрульної поліції
Пулинського відділення поліції

Народні прикмети

18 лютого відзначається день пам’яті святої Агафії. Її також називали “поминальницею”, тому що цього дня було прийнято згадувати пращурів. Ще цю святу величали Корівницею, оскільки вона “корів оберігає від хвороб”. Наші пращури помітили, якщо цього дня мороз, то весна буде привітною, а літо — сухим і спекотним.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено