IP: 54.158.52.166 Login - Register

Два тижні тому 6-місячну Софійку з Вінниччини кинула рідна мати. Тепер батько малятка, Олександр, змушений доглядати за дитиною самотужки.


Чоловік досі не може повірити, що кохана після двох років щасливого сімейного життя потайки втекла з дому, забравши з собою всі гроші. Але маленька Софія — не єдина залишена Валентиною донька. Виявляється, раніше жінка покинула першу дитину і влаштувала особисте життя в сусідній області.

Жінкою, яка лишала своїх дітей йдучи жити з новими чоловіками з сусідніх сіл Пулинського району, виявилась 26-річна жителька села Соколів. Чому вона вирішила жити на дві сім’ї та як їй вдалося приховати це від обох чоловіків, Валентина розповіла в студії.

Познайомилися вони з Сашком на сайті знайомств. Бентежило його те, що анкету із сайту знайомств Валя не видалила і не погоджувалася укладати шлюб із ним навіть після народження дитини. Про те, що обраниця була заміжня, а Софійка — не єдина її донька, Олександр дізнався тільки після того, як подав в розшук на жінку.

Виявилося, що зараз Валентина знову проживає зі своїм попереднім чоловіком, Сергієм. Сергій впевнений, що Олександр викрав Валю і насильно утримував поруч із собою.

Як не дивно, познайомилася з ним Валентина на тому ж сайті знайомств, що і в майбутньому з Олександром. І так само майже відразу переїхала жити до нього.

Навіть більш, з’ясувалося, що і Сергій — не перший чоловік, від якого Валя народила дитину. Крім 3-річної Любочки і 6-місячної Софійки, у неї є ще дочка і син від ще двох різних чоловіків.

Народні прикмети

Цього дня вшановується пам'ять святителів Петра і Павла, єпископів Нікейських. Погоду передвіщали за горобиною. Якщо горобини у лісі багато – на дощову осінь, якщо ж мало – на суху. Рясно ягід на горобині – до суворої зими, тому і заготовляли горобиновий квас, щоб у великий холод лікувати простудні захворювання.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено