IP: 54.82.79.137 Login - Register

В Пулинах попрощалися з 22-річним військовослужбовцям Сергієм Ковнацьким, загиблим в зоні проведення АТО. Церемонія прощання відбулася сьогодні, 28 березня, в райцентрі. С.М. Ковнацький загинув 25 березня від поранення в голову в зоні проведення АТО на лінії фронту поблизу Донецька, в районі шахти «Бутівка». Провести в останню путь бійця прийшли жителі райцентру, побратими, однокласники.

«Сергій підписав контракт 28 квітня 2016 року, майже 2 роки служив за контрактом, о 9-20 в неділю 25-го числа загинув від ворожого пострілу снайпера», - розповів військовий комісар Пулинського районного військового комісаріату Віктор Тичина.

Потрапивши у зону АТО, Сергій 4 місяці приховував це від сім’ї, розповідав, що несе службу на полігоні в Миколаєві. Мама бійця розповідає: місяць тому він без попередження приїхав додому у відпустку, влаштувавши сюрприз усій родині. Наприкінці квітня його знову чекали вдома.

«Прийшли до хати. Постукали у вікно, я як глянула, що тут купа військових стоїть, кажу, що з моїм сином? Вони кажуть, ваш син загинув при виконанні службових обов’язків. Я не вірила, я не вірю, я не повірю. Скільки можуть помирати ці діти? У нього контракт 28 квітня мав би закінчитися. Душа болить. Місяць не добув, а 40 хвилин осталося тільки на вишці бути, і його снайпер «зняв». Підбігли всі, але ж ви бачили, де удар, в лоб куля, і вирвало задню частину. Шансів не було. У п’ятницю ми зідзвонилися, він каже: все добре. В суботу він з невісткою в пів одинадцятої вечора балакав. Каже Ліля до нього: «Там стріляють сильно? Він каже: ні, тут не стріляють. І це страшно, бо не знаєш, звідки чекати. І більше ми його не чули. Смерть миттєва. Кажуть його побратими, що він навіть не відчув нічого, що він навіть не зрозумів», - розповіла мама десантника Світлана Ковнацька.

Побратими розповідають: Сергій займався спортом, захоплювався футболом і розповідав їм про наречену.

«Гарний був боєць, гарний товариш. Відповідальний був. Він перевівся до нас з іншого батальйону, хотів в АТО потрапити. Так склалося. У нього дівчина є, він хотів одружитися. У нього контракт повинен був закінчуватися, планував працювати десь поїхати», - розповів товариш по службі Євген Стеблина.

Попрощатися з Сергієм прийшли сотні людей. З усіма військовими почестями десантника поховали на місцевому цвинтарі. У нього залишилися батьки, брат і сестра.

тсн

Житомир.інфо

 

5 канал


 

Сергій Миколайович Ковнацький народився 27.08.1995 року в селі Ясенівка Пулинського району. У 2001 році пішов у 1-й клас Ясенівської ЗОШ I-III ст., де навчався до 4-го класу. У 2004 році перейшов до Зеленополянської ЗОШ I-III ст. Із 2007 року навчався в Червоноармійській ЗОШ I-III ст.

У 2010 році вступив до Червоноармійського професійного ліцею, який успішно закінчив у 2013 році, здобувши професію тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва, слюсаря з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів.

У квітні 2016 уклав контракт.

Народні прикмети

Цього дня вшановується пам’ять преподобного Іоаникія Великого. 17 листопада, боячись нечистої сили, люди намагалися нікуди з дому не виходити. Наші пращури помітили, якщо снігу надує, то в наступному році хліба прибуде. Також звертали увагу на качок: якщо їх багато залишалося зимувати, зима очікувалася теплою.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено