IP: 18.212.206.217 Login - Register

В Пулинах попрощалися з 22-річним військовослужбовцям Сергієм Ковнацьким, загиблим в зоні проведення АТО. Церемонія прощання відбулася сьогодні, 28 березня, в райцентрі. С.М. Ковнацький загинув 25 березня від поранення в голову в зоні проведення АТО на лінії фронту поблизу Донецька, в районі шахти «Бутівка». Провести в останню путь бійця прийшли жителі райцентру, побратими, однокласники.

«Сергій підписав контракт 28 квітня 2016 року, майже 2 роки служив за контрактом, о 9-20 в неділю 25-го числа загинув від ворожого пострілу снайпера», - розповів військовий комісар Пулинського районного військового комісаріату Віктор Тичина.

Потрапивши у зону АТО, Сергій 4 місяці приховував це від сім’ї, розповідав, що несе службу на полігоні в Миколаєві. Мама бійця розповідає: місяць тому він без попередження приїхав додому у відпустку, влаштувавши сюрприз усій родині. Наприкінці квітня його знову чекали вдома.

«Прийшли до хати. Постукали у вікно, я як глянула, що тут купа військових стоїть, кажу, що з моїм сином? Вони кажуть, ваш син загинув при виконанні службових обов’язків. Я не вірила, я не вірю, я не повірю. Скільки можуть помирати ці діти? У нього контракт 28 квітня мав би закінчитися. Душа болить. Місяць не добув, а 40 хвилин осталося тільки на вишці бути, і його снайпер «зняв». Підбігли всі, але ж ви бачили, де удар, в лоб куля, і вирвало задню частину. Шансів не було. У п’ятницю ми зідзвонилися, він каже: все добре. В суботу він з невісткою в пів одинадцятої вечора балакав. Каже Ліля до нього: «Там стріляють сильно? Він каже: ні, тут не стріляють. І це страшно, бо не знаєш, звідки чекати. І більше ми його не чули. Смерть миттєва. Кажуть його побратими, що він навіть не відчув нічого, що він навіть не зрозумів», - розповіла мама десантника Світлана Ковнацька.

Побратими розповідають: Сергій займався спортом, захоплювався футболом і розповідав їм про наречену.

«Гарний був боєць, гарний товариш. Відповідальний був. Він перевівся до нас з іншого батальйону, хотів в АТО потрапити. Так склалося. У нього дівчина є, він хотів одружитися. У нього контракт повинен був закінчуватися, планував працювати десь поїхати», - розповів товариш по службі Євген Стеблина.

Попрощатися з Сергієм прийшли сотні людей. З усіма військовими почестями десантника поховали на місцевому цвинтарі. У нього залишилися батьки, брат і сестра.

тсн

Житомир.інфо

 

5 канал


 

Сергій Миколайович Ковнацький народився 27.08.1995 року в селі Ясенівка Пулинського району. У 2001 році пішов у 1-й клас Ясенівської ЗОШ I-III ст., де навчався до 4-го класу. У 2004 році перейшов до Зеленополянської ЗОШ I-III ст. Із 2007 року навчався в Червоноармійській ЗОШ I-III ст.

У 2010 році вступив до Червоноармійського професійного ліцею, який успішно закінчив у 2013 році, здобувши професію тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва, слюсаря з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів.

У квітні 2016 уклав контракт.

Народні прикмети

18 лютого відзначається день пам’яті святої Агафії. Її також називали “поминальницею”, тому що цього дня було прийнято згадувати пращурів. Ще цю святу величали Корівницею, оскільки вона “корів оберігає від хвороб”. Наші пращури помітили, якщо цього дня мороз, то весна буде привітною, а літо — сухим і спекотним.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено