IP: 54.81.150.27 Login - Register

26 березня в бібліотеці для дітей ім. В.А.Симоненка місто Київ, козак Лис (Володимир Лисюк) і його вихованці з гурту бойового козацького вишколу "Стрибожі правнуки", провели захід патріотичного виховання - міні-лекції про козацтво, огляд козацької зброї та однострою.


На шкільних канікулах, юні відвідувачі бібліотеки змогли гарно провести час почитати казку Сашка Лірника, оглянути козацьку зброю, помалювати, поспілкуватися на тему козацьких традицій.


Завідувач бібліотеки Тетяна Серебреннікова так прокоментувала патріотичні читання: "Це те виховання, яким воно має бути. Діти були в захваті, і дорослі теж. Козацькому роду, на щастя, нема переводу!"

Як розповів Володимир Лисюк "Цього ж дня відбувся показовий виступ на кафедрі тюркології ІФ Київського національного університету імені Тараса Шевченка де було продемонстровано вправність з володіння зброєю."

 

Народні прикмети

Цього дня вшановується пам'ять архистратига Михаїла. З 19 вересня вранці починалися Михайлівські приморозки: "Михаїл памороззю землю прихватив". У давнину наші пращури погоду на зиму визначали за листям осики: якщо воно лягає лицьовою стороною вверх – до студеної зими, виворітною догори – зима буде теплою, а якщо і так, і так – то на помірну зиму.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено