IP: 54.80.198.173 Login - Register

26 березня в бібліотеці для дітей ім. В.А.Симоненка місто Київ, козак Лис (Володимир Лисюк) і його вихованці з гурту бойового козацького вишколу "Стрибожі правнуки", провели захід патріотичного виховання - міні-лекції про козацтво, огляд козацької зброї та однострою.


На шкільних канікулах, юні відвідувачі бібліотеки змогли гарно провести час почитати казку Сашка Лірника, оглянути козацьку зброю, помалювати, поспілкуватися на тему козацьких традицій.


Завідувач бібліотеки Тетяна Серебреннікова так прокоментувала патріотичні читання: "Це те виховання, яким воно має бути. Діти були в захваті, і дорослі теж. Козацькому роду, на щастя, нема переводу!"

Як розповів Володимир Лисюк "Цього ж дня відбувся показовий виступ на кафедрі тюркології ІФ Київського національного університету імені Тараса Шевченка де було продемонстровано вправність з володіння зброєю."

 

Народні прикмети

25 червня відзначається день пам'яті преподобних Петра Афонського і Онуфрія Великого. У народі цей день часто називали Петро Поворот, оскільки з Петра Афонського сонце на зиму, а літо на спеку повертає. У минулі часи було прийнято сіяти в цей день до обіду якесь біле зерно, а після обіду - чорне (гречку). Виконання цього правила гарантувало успіх. У цей день випадають великі роси. Наші пращури примітили, якщо дощ йде маленькими краплями - буде йти довго.

ПОГОДА

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено