IP: 54.158.52.166 Login - Register

Журналіст районної газети Денис Войтенко вирішив прийняти участь в кастингу на роль в серіаліті «Київ вдень та вночі». 

Денис звернувся за підтримкою на своїй сторінці в соціальній мережі:

"Доброго ранку! Дорогі друзі та любі друзі друзів! Голосування триває! Підтримайте! З одного компа чи телефона можна віддати голос безліч разів. Чим більше голосів, тим більше шансів наздогнати конкурентів!!!"


Зараз Денис зібрав 2067 голосів. Підтримати нашого Дениса можна на сайті "Нового каналу".

Всього у кастингу – три етапи. Учасниками першого стануть 150 хлопців і дівчат. У другий потраплять тільки 20 найкращих – половину відберуть судді, половину – глядачі шляхом голосування на сайті. А у «Супербатлі» за місце в серіаліті змагатиметься четвірка найнайкращих. Голосувати за того чи іншого учасника можна прямо на цій сторінці.

https://kyivdennoch.novy.tv/ua/videos/episode/zakdnsya-kasting-kiev-dnem-i-nochyu-smotret-onlayn-seria-7/

Глядачі разом із суддями можуть вибрати нових героїв серіаліті «Київ вдень та вночі». Усе це – в онлайн-форматі на сайті Нового каналу.

Народні прикмети

Цього дня вшановується пам'ять архистратига Михаїла. З 19 вересня вранці починалися Михайлівські приморозки: "Михаїл памороззю землю прихватив". У давнину наші пращури погоду на зиму визначали за листям осики: якщо воно лягає лицьовою стороною вверх – до студеної зими, виворітною догори – зима буде теплою, а якщо і так, і так – то на помірну зиму.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено