IP: 54.80.248.78 Login - Register

Наближається сезон відпочинку. Ми всі любимо відпочивати біля водойми, яку називають "Хмельниця". Але на превеликий жаль деяким жителям нашого селища ще потрібно повчитися, навичкам культурного дозвілля. Бо часто буває так: де відпочивав там і залишив сміття - рештки їжі, купу пластику та іншого непотребу, який забруднює й отруює середовище.

Для того щоб нам було приємно влітку відпочивати в нашому улюбленому місці, ми вирішили очистити територію відпочинку біля берега. 16 травня ми зібралися всім нашим 9-Б класом щоб прибрати територію біля ставка. Ініціатором став наш класний керівник Боковенко С.І.. За декілька годин активної праці ми прибрали всю навколишню територію. Почистили пляжну зону, від скла та іншого сміття.


Хочемо звернутися до всіх жителів нашого містечка. "Всі ми хочемо жити в чистому місті, зробімо його таким разом. Після відпочинку прибирайте все сміття. Будьте сильними - донесіть сміття до смітника!"

 

Народні прикмети

У цей день вшановується пам'ять мучениці Акелини (Акулини). У народі цей день називали: Акулина Гречишниця (у цей час сіють гречку), Акулина - Криві огірки (у цей час ще можна сіяти огірки, але красивими вони вже не будуть). З Акулини лютують мошки, комарі, г'едзі, мухи. "Мошкара товчеться колами - на хорошу погоду". Наші пращури вечором 26 червня слідкували за місяцем: якщо він у білому колі, то буде дощ. Кінець "горобиним ночам". У цей час зацвітає барбарис.

ПОГОДА

 

ОГОЛОШЕННЯ