IP: 54.81.237.159 Login - Register

Наближається сезон відпочинку. Ми всі любимо відпочивати біля водойми, яку називають "Хмельниця". Але на превеликий жаль деяким жителям нашого селища ще потрібно повчитися, навичкам культурного дозвілля. Бо часто буває так: де відпочивав там і залишив сміття - рештки їжі, купу пластику та іншого непотребу, який забруднює й отруює середовище.

Для того щоб нам було приємно влітку відпочивати в нашому улюбленому місці, ми вирішили очистити територію відпочинку біля берега. 16 травня ми зібралися всім нашим 9-Б класом щоб прибрати територію біля ставка. Ініціатором став наш класний керівник Боковенко С.І.. За декілька годин активної праці ми прибрали всю навколишню територію. Почистили пляжну зону, від скла та іншого сміття.


Хочемо звернутися до всіх жителів нашого містечка. "Всі ми хочемо жити в чистому місті, зробімо його таким разом. Після відпочинку прибирайте все сміття. Будьте сильними - донесіть сміття до смітника!"

 

Народні прикмети

У цей день вшановується пам'ять святого Євстигнія. У минулі часи на Євстигнія їли сиру цибулю з хлібом, сіллю і квасом, від чого були здоровими. А у кімнатах розвішували зв'язки цибулі - щоб повітря очищалось. У давнину у цей день визначали погоду на грудень: "Який Євстигній - такий і грудень".

ПОГОДА

 

ОГОЛОШЕННЯ