IP: 54.91.16.95 Login - Register

Наближається сезон відпочинку. Ми всі любимо відпочивати біля водойми, яку називають "Хмельниця". Але на превеликий жаль деяким жителям нашого селища ще потрібно повчитися, навичкам культурного дозвілля. Бо часто буває так: де відпочивав там і залишив сміття - рештки їжі, купу пластику та іншого непотребу, який забруднює й отруює середовище.

Для того щоб нам було приємно влітку відпочивати в нашому улюбленому місці, ми вирішили очистити територію відпочинку біля берега. 16 травня ми зібралися всім нашим 9-Б класом щоб прибрати територію біля ставка. Ініціатором став наш класний керівник Боковенко С.І.. За декілька годин активної праці ми прибрали всю навколишню територію. Почистили пляжну зону, від скла та іншого сміття.


Хочемо звернутися до всіх жителів нашого містечка. "Всі ми хочемо жити в чистому місті, зробімо його таким разом. Після відпочинку прибирайте все сміття. Будьте сильними - донесіть сміття до смітника!"

 

Народні прикмети

Цього дня вшановується пам’ять святого Полієвкта. У народі про цей період січня говорили так: “Росте день у січні — росте і холод”, що вказувало на наближення лютого, який вважався найхолоднішим місяцем зими. Спостерігали наші пращури цього дня за домашніми тваринами: якщо вони, випущені у двір, намагатимуться повернутися до хліву — бути незабаром снігу та холоду.

ПОГОДА

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено