IP: 23.20.240.193 Login - Register

Наближається сезон відпочинку. Ми всі любимо відпочивати біля водойми, яку називають "Хмельниця". Але на превеликий жаль деяким жителям нашого селища ще потрібно повчитися, навичкам культурного дозвілля. Бо часто буває так: де відпочивав там і залишив сміття - рештки їжі, купу пластику та іншого непотребу, який забруднює й отруює середовище.

Для того щоб нам було приємно влітку відпочивати в нашому улюбленому місці, ми вирішили очистити територію відпочинку біля берега. 16 травня ми зібралися всім нашим 9-Б класом щоб прибрати територію біля ставка. Ініціатором став наш класний керівник Боковенко С.І.. За декілька годин активної праці ми прибрали всю навколишню територію. Почистили пляжну зону, від скла та іншого сміття.


Хочемо звернутися до всіх жителів нашого містечка. "Всі ми хочемо жити в чистому місті, зробімо його таким разом. Після відпочинку прибирайте все сміття. Будьте сильними - донесіть сміття до смітника!"

 

Народні прикмети

26 травня відзначається день пам'яті мучениці Лукерії. У народі її називали Комарницею. Хоча асоціації з цими комахами у нас не зовсім приємні, але саме їх чимала кількість передбачає ягідний достаток влітку. У давнину говорили: "Багато комарів - готуй по ягоди коробів, багато мошок - готуй по гриби козуб". Якщо у цей день ластівки літають низько, незабаром можна чекати дощу.

ПОГОДА

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено