IP: 54.81.158.195 Login - Register

Згідно Перспективного плану в Пулинському районі має бути створена одна об`єднана територіальна громада – Пулинська з центром в смт. Пулини.

Протягом 2015 та 2016 рр. були спроби утворити одну громаду – єдину Пулинську ОТГ, але не вдалося. Були спроби утворити 2-3 громади, теж не вдалося.

 З початку 2017 року робота по добровільному об`єднанню територіальних громад відновилася. Ініціювали про об`єднання територіальних громад:

- Пулинська селищна рада

- Соколівська сільська рада

- Курненська сільська рада

- Мартинівська сільська рада

- Стрибізька сільська рада

В усіх сільських та селищній радах протягом лютого-березня 2017 року пройшли громадскі обговорення згідно отриманих пропозицій від ініціаторів об`єднання громад. Також в усіх сільських та селищній радах (всього 20) пройшли сесії рад. У 19 радах прийнято рішення про надання згоди на добровільне об`єднання територіальних громад, в т.ч.:

- в Пулинську ОТГ – Пулинська селищна, Очеретянська, Пулино-Гутська, Зеленополянська, Кошелівська, Івановицька, Ялинівська сільські ради

- в Соколівську ОТГ – Соколівська, Андріївська, Теньківська сільські ради

- в Курненську ОТГ – Курненська, Великолугівська, Тетірська сільські ради

- в Мартинівську ОТГ – Мартинівська, Новозаводська, В`юнківська, Бабичівська сільські ради

- в Стрибізьку ОТГ – Стрибізька і Старомайданська сільські ради

Лише 1 сільська рада (Павлівська) не надала згоди на об`єднання в жодну об`єднану територіальну громаду.

Усі сільські голови та Пулинський селищний голова, які ініціювали утворення об`єднаних територіальних громад, прийняли розпорядження про утворення спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об`єднання територіальних громад, які подані в обласну державну адміністрацію та обласну раду.

До 20 квітня 2017 року в громадах району відбудуться обговорення проектів рішень рад про добровільне об`єднання територіальних громад, підготовлених спільними робочими групами.

До 25 квітня 2017 р. відбудуться сесії сільських та селищної рад, на яких будуть схвалені проекти рішень, з урахуванням громадських обговорень.

12 квітня 2017 р. в залі засідань районної ради відбулося засідання районної робочої групи з розроблення перспективного плану формування територіальних громад Пулинського району. Розглянуто клопотання від 4 сільських та Пулинської селищної рад щодо внесення змін до Перспективного плану формування територій Житомирської області, у зв`язку з об`єднанням територіальних громад відповідно поданих пропозицій.

Поіменним голосуванням було прийнято рішення утворити в районі 5 об`єднаних територіальних громад (Мартинівську з центром в с.Мартинівка, Стрибізьку з центром в с.Стрибіж, Курненську з центром в с.Курне, Соколівську з центром в с.Соколів та Пулинську з центром в смт. Пулини). У зв`язку з цим буде подано клопотання до облдержадміністрації та обласної ради про внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Житомирської області, а саме замість 1 (Пулинської) утворити 4 сільських та 1 селищну ОТГ.

За інформацією райдержадміністрації

Народні прикмети

20 червня відзначається день пам'яті священномученика Феодота (Федота) Анкірського. У народі святого Федота називали Врожайником. "Святий Федот тепло дає - жито в золото веде". Для наших пращурів погода цього дня мала велике значення: якщо вона тепла, ясна, то врожай буде хороший, зерно велике; якщо буде дощ - зерно буде погане. У минулі часи прислуховувались до лісу: перед грозою він притихає. Слідкували і за самим громом: якщо довго гримить - буде град.

ПОГОДА

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Якщо Ви володієте інформацією про події в Пулинському районі, надішліть її нам

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено