Заступник прокурора Житомирської області Роксолана Гребенюк провела 24 лютого 2017 року виїзний прийом громадян Пулинського району.

Серед тих хто прийшов на особистий прийом до заступника прокурора області, більшість – жителі смт Пулини. Їхні скарги стосувалися, зокрема, неналежного розслідування за фактом смерті кримінального провадження працівниками місцевого відділення поліції, незаконного складання протоколу про адміністративне правопорушення, неправомірних дій виконавчого комітету однієї із сільських рад, вирішення конфлікту із житлового питання, що виник між родичами тощо.

Як пообіцяла заступник обласного прокурора, усі заяви та скарги будуть ретельно розглянуті, щодо окремих - роз’яснено вимоги чинного законодавства. Крім цього, надано доручення заступнику керівника Новоград-Волинської місцевої прокуратури усім заявникам надати відповіді про вжиті заходи.

Народні прикмети

30 жовтня вшановується пам'ять святого пророка Осії, який мав дар звіщати про лиха. У цей час закінчувався літній шлях і починався зимовий: "На Осії колесо з віссю прощається, бо віз у заслінок поліз, а сани ще не зніс" – віз у сарай ставили, сани на світ витягували. А погоду передвіщали за зозулею: якщо вона кує на сухому дереві, то невдовзі буде мороз.

ПОГОДА

Погода
 
Пулини
 

вологість:

тиск:

вітер:

 

ОГОЛОШЕННЯ