Після масштабних снігопадів, які заполонили чи не всю країну, в Ясній Поляні в сніговому полоні опинилася дружина учасника АТО зі своїми рідними - восьмирічним сином та вісімдесятилітньою матір'ю.

Чоловік, який на даний час, там на сході країни вже третій рік поспіль захищає наш спокій, не може допомогти своїй родині почистить дорогу, майже в 250 метрів. Тому жінка звернулася до сільського голови Очеретянської сільради, а потім і безпосередньо до тракториста який розчищає дороги від снігу, але не отримала від них підтримки.

Тому змушена була звернутися до людей які розуміють її проблеми більш ніж хтось інший, до побратимів її чоловіка - АТОшників, які зараз знаходяться дома. Про це розповів учасник бойових дій в АТО - Іван Григорчук. Він з друзями за декілька годин до самої темноти розчищали сніг.

 

Ця історія дуже наглядно показує, що навіть сьогодні не всі усвідомлюють, що йде війна, що поки хлопці захищають наш мир там, хтось має прикривати їх тили тут. В першу чергу це їх родини, які залишились на деякий час без допомоги та потребують її від нас.

Народні прикмети

30 жовтня вшановується пам'ять святого пророка Осії, який мав дар звіщати про лиха. У цей час закінчувався літній шлях і починався зимовий: "На Осії колесо з віссю прощається, бо віз у заслінок поліз, а сани ще не зніс" – віз у сарай ставили, сани на світ витягували. А погоду передвіщали за зозулею: якщо вона кує на сухому дереві, то невдовзі буде мороз.

ПОГОДА

Погода
 
Пулини
 

вологість:

тиск:

вітер:

 

ОГОЛОШЕННЯ