Керівництво прокуратури Житомирської області здійснюватиме прийом громадян за допомогою програми Skype. Про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури

Порядок прийому громадян в органах прокуратури області у режимі Skype-зв'язку:   

Прокурором області прийом громадян в режимі Skype-зв’язку буде здійснюватись за умови, якщо у задоволенні звернення раніше відмовлено заступниками прокурора області. 

Першим заступником та заступниками прокурора області будуть прийматися громадяни, якщо вони звернулися на особистий прийом з питань незгоди з рішеннями, прийнятими керівниками структурних підрозділів апарату прокуратури області або місцевих прокуратур. 

Не проводиться прийом громадян, які отримали відповідь за підписом прокурора області або Генерального прокурора України (виконувача обов'язків) з повідомленням про припинення провадження за їх скаргами. 

Записатися на особистий прийом в режимі Skype-зв’язку можуть громадяни особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства.

Зокрема: Мешканці м.Новоград-Волинська, Новоград-Волинського, Романівського, Баранівського, Ємільчинського, Пулинського районів за адресою: м. Новоград-Волинський, вул. Косачів,6а (приміщення Новоград-Волинської місцевої прокуратури). 
 

Особистий прийом громадян керівництвом прокуратури області в режимі  

Skype-зв'язку буде здійснюватись за наступним графіком:

Прокурор області

ВІЙТОВИЧ
Любомир Михайлович

 
ВІВТОРОК 
з 12.00 до 13.00 
  

Перший заступник
прокурора області

БІЛОШИЦЬКИЙ
Олександр Васильович

СЕРЕДА
з 10.00 до 11.00

Заступник
прокурора області

ГРЕБЕНЮК
Роксолана Володимирівна

ЧЕТВЕР 
з 10.00 до 11.00

Заступник
прокурора області

КОРНЕЛЮК
Микола Васильович

П'ЯТНИЦЯ
з 10.00 до 11.00

Заступник
прокурора області

МЯКІШЕВ
Віталій Леонідович

ПОНЕДІЛОК
з 10.00 до 11.00

Народні прикмети

30 жовтня вшановується пам'ять святого пророка Осії, який мав дар звіщати про лиха. У цей час закінчувався літній шлях і починався зимовий: "На Осії колесо з віссю прощається, бо віз у заслінок поліз, а сани ще не зніс" – віз у сарай ставили, сани на світ витягували. А погоду передвіщали за зозулею: якщо вона кує на сухому дереві, то невдовзі буде мороз.

ПОГОДА

Погода
 
Пулини
 

вологість:

тиск:

вітер:

 

ОГОЛОШЕННЯ