Згідно з планом підготовки Пулинського РВК, 3 лютого в місті Новоград-Волинський на Ужачинському навчальному стрільбищі 30-ї окремої гвардійської механізованої бригади було проведено практичне зайняття з вогневої підготовки.

У навчаннях серед загонів ТО з інших районів Житомирської області, взяв участь і підрозділ територіальної оборони Пулинського району.
Під час занять, які проходили під керівництвом офіцерів районного військового комісаріату, особовий склад загону територіальної оборони відпрацював вправи зі стрільби. Учасники занять відпрацьовували та удосконалювали уміння стрільби з автомата Калашникова (АК-74) та пістолета Макарова (ПМ).

За рішенням керівництва оперативного командування «Північ» такі навчання будуть проводитися щомісяця. Тож бойова готовність наших військовослужбовців завжди буде на найвищому рівні.

Народні прикмети

30 жовтня вшановується пам'ять святого пророка Осії, який мав дар звіщати про лиха. У цей час закінчувався літній шлях і починався зимовий: "На Осії колесо з віссю прощається, бо віз у заслінок поліз, а сани ще не зніс" – віз у сарай ставили, сани на світ витягували. А погоду передвіщали за зозулею: якщо вона кує на сухому дереві, то невдовзі буде мороз.

ПОГОДА

Погода
 
Пулини
 

вологість:

тиск:

вітер:

 

ОГОЛОШЕННЯ