На вулицях Пулин останнім часом все частіше можна побачити тіла застрелених собак. Виникає враження, що в нас з'явились так званні "догхантери" - мисливці на собак, "санітари" селища. В неділю жителями селища майже в центрі населеного пункту було  помічено тіла двох застрелених собак.

Зрозуміло, що бездомні собаки у більшості людей викликають змішані почуття. З одного боку, їх шкода, їм хочеться допомогти. Людина усвідомлює, що проблему створила сама, і вирішити її повинна саме вона. З іншого боку, вони бувають небезпечні. Збиваючись в великі зграї, захищаючи свої території, бродячі собаки нерідко нападають на людей. Людина, котра не розуміє, як реагувати на агресію, може отримати серйозні травми.

Держава на вирішення ситуації, що склалася виділяє надто мало коштів і сил. Тому серед населення виникають організації, які, на добровільних засадах, намагаються поліпшити стан речей - прилаштовують бродяжок до притулків, знаходять їм власників, лікують хворих, навіть стерилізують тварин своїм коштом. А є так звані "догхантери", які підходять до вирішення проблеми з іншого боку - один постріл і проблем поменшало.

Більшість погоджується, що відстріл бродячих собак це не гуманний метод вирішення проблеми, але можливо під час економічної скрути - це чи не єдиний реальний вихід з цієї ситуації. Інше питання коли це відбувається в центрі містечка, навпроти школи, за двісті метрів від відділку поліції. Коли результати "полювання" - тіла застрелених собак лежать деякий час, за метр від тротуару, яким діти йдуть в школу, це дійсно виглядає не цивілізовано та зовсім не гуманно.

Як повідомили в селищній раді, останні дні офіційний дозвіл на відстріл не видававсь.

Читайте також: В Пулинському районі живодери замордували та підвісили на дерево двох собак [фото]

Народні прикмети

30 жовтня вшановується пам'ять святого пророка Осії, який мав дар звіщати про лиха. У цей час закінчувався літній шлях і починався зимовий: "На Осії колесо з віссю прощається, бо віз у заслінок поліз, а сани ще не зніс" – віз у сарай ставили, сани на світ витягували. А погоду передвіщали за зозулею: якщо вона кує на сухому дереві, то невдовзі буде мороз.

ПОГОДА

Погода
 
Пулини
 

вологість:

тиск:

вітер:

 

ОГОЛОШЕННЯ