У Пулинському районному центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді станом на 01 січня 2017 року на обліку перебуває 81 сім’я, які опинилися в складних життєвих обставинах, в цих сім'ях виховується 217 дітей.

Спеціалістами районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, протягом 2016 року на облік поставлено 11 сімей, в яких виховується 24 дитини та знято з обліку 24 сім'ї, в яких виховується 57 дітей. Соціальним супроводом охоплено 19 сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, в яких виховується 34 дитини.

Пріоритетними напрямками діяльності Пулинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді є запобігати негативним ситуаціям у родині, особливо у сім'ях з дітьми, та надання їм своєчасної допомоги шляхом раннього виявлення, здійснення оцінки потреб, обліку, забезпечення соціальної підтримки та здійснення соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Тому, якщо у Вас є інформація про сім'ї, які потрапили у складні життєві обставини звертайтесь за соціальною допомогою та підтримкою до районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Районний центр соціальних служб
для сім’ї, дітей та молоді

Народні прикмети

24 листопада відзначається день преподобного Феодора Студита, сповідника. У народі казали: “З дня святого Феодора Студня прилітають зимові вітри, від яких буває холодно на дворі й морозно на землі”. Зазвичай з цього дня починає студити і морозити: “На Студня холоднеча що не день — лютіша і гірша”. Часто це буває сніжний день. Якщо цього дня було вогко та йшов сніг, чекали відлиги до Введення (4 грудня). Якщо день був ясним, незабаром мало бути похолодання. За 24 листопадом передбачали погоду на майбутню зиму: якщо день був теплим, то й зима буде теплою, і навпаки.

ПОГОДА

ОГОЛОШЕННЯ